תקנון - תנאי שימוש

לימור לרר

זכויות יוצרים לקורסים

בכדי להמשיך לאתר ההדרכות והקורסים של לימור לרר – קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת השיטה "להיות הקוסמטיקאית של עצמך"!,

 


תנאי שימוש והצהרת זכויות יוצרים

יש לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה

הצהרה זו תופיע פעם אחת בלבד בכניסתך הראשונה לאתר הקורסים של לימור לרר.

לאחר אישורך , הודעה זו לא תופיע שוב בכניסותייך הבאות.

הגישה לכלל ההדרכות , הקורסים, המוצרים והערכות באתר זה, מוענקת לך באהבה בכדי שגם את תוכלי ליהנות מעור פנים זוהר, רענן ובריא.

במסגרת, ועל פי תנאי רכישתך של הקורסים מבית לימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת הסיסמא והשימוש באתר ובכלל המוצרים/קורסים/הדרכות הינם לשימושך האישי בלבד! ואינך מורשה להעבירם לכל גורם אחר או לעשות בהם שימוש מעבר לשימוש אישי עבורך.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה ואופן עריכתו , העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו, הינם בבלעדיותה הרשמית של לימור לרר ומהווים יצירתה המקורית.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור, ללמד, לסחור או לעביר את תכני ההדרכה הזו בשלמותם או בחלקם. בתשלום או בחינם , בכל דרך תחת שמך או תחת שם אחר, ללא אישור מפורש בכתב מלימור לרר להיות הקוסמטיקאית של עצמך.

אסור להקרין את הסרטונים/הדרכות בשום התכנסות ללא קבלת מסמך כתוב המתיר שימוש כזה. כל שימוש מעבר ל- "שימוש הוגן" למטרות לימוד עצמי בלבד,  יהווה הפרת זכויות יוצרים.

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל , אמנות בינלאומית וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן, החברות והגישה שלך לקורסים , לערכות ולכל הקורסים שיש באתר הם נכון לעכשיו לתקופה בלתי מוגבלת .

לתשומת לבך , ללימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת השיטה להיות הקוסמטיקאית של עצמך יש זכות מלאה לחסום את הגישה לאחר שנה ממועד הרכישה וזאת עם הודעה מוקדמת ואפשרות להעברת התכנים לפלטפורמה אחרת.

למען הסר ספק, כל נרשמי התכנית : "להיות הקוסמטיקאית של עצמך" וכל הקורסים השונים באתר יקבלו גישה לתכנית לתמיד, בין אם על הפלטפורמה ובין אם על פלטפורמה אחרת .

עם כניסתך לאתר מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד הרשמתך לתקופה אשר כרגע מוגדרת כבלתי מוגבלת  ( אך כפופה לשינוים מעת לעת כפי שנעדכן אותך)

במקרה של ביטול הרשמה, מכל סיבה שהיא לא יינתן החזר כספי.

יוצא מן הכלל הוא מקרה בו הובטחה אחריות למשך פרק זמן מסוים על מוצר/ קורס/ערכה

 

במסגרת הכלים , המוצרים והקורסים של לימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת השיטה "להיות הקוסמטיקאית של עצמך" יחשפו בפניך תכנים רבים ומגוונים, רעיונות , כלים וחומרים מקצועיים בנושא קוסמטיקה, טיפוח עור הפנים – חומרים אלו הינם לשימושך האישי בלבד ואינם מיועדים להפצה.

הקורסים והתכנים אשר נכתבו והוצגו בפניך בקורס נכתבו והופקו במלואם ע"י לימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת "השיטה להיות הקוסמטיקאית של עצמך".

התכנים משתנים מאדם לאדם וחומרים אלה ואין ללימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת השיטה "להיות הקוסמטיקאית של עצמך", התכנים הינם מקצועיים ונועדו להרחבת הידע המקצועי שלך בכל הנוגע לשגרת טיפוח עור פנייך. אין בתכנים התחייבות כלשהי אלא העשרה ומתן מגוון אפשרויות.

ההשתתפות בקורסים והשימוש ויישום התכנים , הקורסים, המוצרים, והערכות שמועברים הינם באחריותך בלבד.

לימור לרר קוסמטיקאית מוסמכת ומייסדת השיטה "להיות הקוסמטיקאית של עצמך" אינה אחראית לכל נזק שייגרם בעקבות שימוש בהנחיה, עצה , טיפ, תוכן, שיטה או הסבר שיובאו במהלך תקופת השימוש בקורסים /ערכות.

שימוש בלשון זכר נעשה לשם נוחות בלבד.

מובן , כי יש לראות את האמור כמכוון לשני המינים.

כניסתך לאתר והשימוש בערכות , קורסים והמוצרים הנלווים מהווה אישור והסכמה לתנאי הצהרה זו.

באהבה

לימור לרר

קוסמטיקאית מומחית לאקנה והסרות שיער בטכנולוגיה מתקדמת 

ומייסדת השיטה "להיות הקוסמטיקאית של עצמך!"