אודות לימור לרר קוסמטיקאית 

לימור לרר היא קוסמטיקאית מוסמכת בפתח תקווה , עם ניסיון מקצועי ומעשי של עשור בכל תחומי טיפוח העור, האסתטיקה והטיפול הקוסמטי. לימור החלה את הקריירה המקצועית שלה בשנת 2010, שפתחה את הקליניקה בפתח תקווה.
במהלך הזמן צברה קהל לקוחות מרוצה ונאמן שהלך והתרחב עם השנים. 
לימור משרתת קהל גדול של נשים ונערות מכל הגילאים, המגיעות אל לימור לקבלת מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים. 
ללימור ניסיון רב באבחון בעיות עורך והתאמת דרכי ותוכניות טיפול נכונות עבורם, וכן הידע וההתמצאות בשימוש בחומרים המתקדמים, הטבעיים והבריאים ביותר לעורך, בהסרת שיער בכל אזורי הגוף בשיטה הבטיחותית ביותר ובעלת תוצאות ברורות הנראות לעין – וכל זה באווירה הנעימה, החמימה והביתית בקליניקה של לימור.
המומחיות של לימור היא בפתרון בעיית האקנה לנערות עם טיפול מיוחד וחדשני 
שבסופו תוצאות נפלאות, ללימור חשוב הענקת הידע והכלים להעצמת הביטחון ושיפור מראה העור.
החזון של לימור: לגרום לכל אישה ונערה להבליט את יתרונות עורה
לימור מאמינה שבתחום המקצועי שלה ישנה גם שליחות: לסייע לנערות ונשים מכל הגילאים לחזק את הביטחון העצמי שלהן ואת שביעות רצונן מהמראה שלהן, ולהגביר את המודעות שלהן לכל מה שקשור לטיפול בעור הפנים, לאסתטיקה ולשמירה על היופי – הפנימי כמו גם החיצוני. 
החזון של לימור הוא לגרום לכך שכל אחת תוכל להבליט את היתרונות של עורה בעצמה, ולכן היא עוסקת לא רק בטיפול, אלא גם בייעוץ, הכוונה והדרכת נשים צעירות כיצד לטפח את עורן באופן עצמאי. לימור לומדת, משתלמת ומרעננת את הידע המקצועי שלה כל הזמן – כשאת עיקר מרצה היא מקדישה להבנת השפעתם של רכיבים שונים על עור הפנים ולמידה על הדרך הנכונה לטפל בעור. 
רשימה חלקית של ההסמכות של לימור לרר קוסמטיקאית בפתח תקווה.
 תעודת קוסמטיקאית מוסמכת
קוסמטיקאית מוסמכת  של חוה זינגבויים 
קוסמטיקאית מוסמכת של פנים פריז 
מוסמכת בטיפולי אקנה מקצועיים
מוסמכת של חברת ביופור
מוסמכת להסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת
רקע אישי
לימור נשואה לשלום ואמא ל3 ילדים מקסימים.
היא בעלת ערוץ יוטיוב פופולארי אליו היא מעלה סרטוני הדרכה מקיפים במגוון נושאים הקשורים לעבודתה, ומדברת עם הדור הצעיר בגובה העיניים. 
לימור לרר