דף הבית >> הטיפולים בקליניקה >> בדרך לחתונה עוצרים לטיפול פנים

בדרך לחתונה עוצרים לטיפול פנים

חתונה, ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר לכל זוג באשר הוא.
בתור קוסמטיקאית 
ומאפרת חוויתי לא מעט התנסויות בטיפול ואיפור כלות ביום חתונתן, והדבר תמיד מרגש ומשמח אותי מחדש.

אבל יחד עם השמחה וההתרגשות המגיעים לשיא באירוע עצמו, יוכלו להעיד רבות מהנשים שהתחתנו ששלבי התכנון והארגון בדרך אל החופה יוצרים אצל הכלה תחושות מתח ולחץ לא מעטות. הלחץ הזה, לצערנו, עלול בהחלט להתבטא בעור הפנים שלנו. לחץ הוא מקור לפגעי עור כגון הופעת קמטוטים, "שקיות שחורות" מתחת לעיניים ואקנה.

הלחץ וההתרגשות הם תופעות טבעיות, ולא ניתן למנוע אותם. לעומתם, את נזקי העור ניתן בבירור למנוע באמצעות ביצוע טיפולי פנים במשך מס' שבועות לקראת החתונה. לכן אני ממליצה – בדרך לחתונה עצרו לטיפול פנים, מנעו אי-נעימויות והגיעו ליומכן הגדול עם פנים זורחות וחלקות.
 

יתרונות טיפול הפנים לפני החתונה


מעבר להשגת עור פנים בוהק וזוהר, לטיפולי פנים לפני החתונה מס' יתרונות נוספים:
מאפשרים איפור עמיד ומורגש יותר ביום החתונה – טיפול פנים לפני החתונה כולל בתוכו טיפולי פילינג וטיפולים אחרים שתורמים ללחות עור הפנים. עור פנים לח ורענן יבטיח כי שלב האיפור ביום החתונה עצמו יהיה קל ויעיל יותר, ובעיקר שהאיפור, ובייחוד המייק-אפ, יחזיק לאורך האירוע כולו.
הורדת הלחץ והתרגעות – מעבר לכך שטיפול הפנים מוריד את נזקי הלחץ בעור, הוא גם תורם להרגעתך ולהורדת מפלס החרדה. תחליבים מרעננים ומסז' פנים מפנק, הם רק חלק מחבילת הפינוק שמגיעה לך בתור כלה.
 

הליך הטיפול

אם אינך סובלת מפגעי עור מיוחדים, אני ממליצה לקבוע תור לתחילת הטיפולים כחודשיים לפני החתונה. אם ישנן בעיות עור חוזרות, כגון אקנה או כתמי עור, מומלץ לקבוע מוקדם יותר (לפחות שלושה חודשים לפני). עם תחילת הטיפולים, אאבחן את מצב העור שלך ואתאים את סוג הטיפולים הנדרש.
 

הטיפולים יכללו לרוב:

  • ניקוי יסודי כולל פילינג
  • טיפולי אנטי-אייג'ינג
  • עיסויים עמוקים ועיסויי הרפיהטיפולי לחות ורענון העור
  • טיפולים נוספים בהתאם לצורך
אז כלות יקרות ואהובות, אל תהססו לטפל בעור הפנים שלכן לפני החתונה באופן הטוב ביותר. ושיהיה במזל טוב!
קוסמטיקאית בפ"ת